Skolas blogs

14.2.17

Jr.NBA līga Latvia FINĀLA TRILLERIS

MŪSĒJIE ČEMPIONI - Salaspils 1. vidusskola

Spēlē gāja kā pa viļņiem, te vadībā viena, te otra komanda, tomēr Āgenskalna skola izrāvās vadībā un ceturtajā ceturtdaļā – mīnus 7 punkti Salaspils 1. vidusskolai un 3 minūtes līdz spēles beigām. Un tad notiek brīnums...
Pateicoties Ričarda Pinkuļa un Krišjāņa Āboltiņa veiksmīgajai spēlei uzbrukumā un lieliskai komandas aizsardzībai, 5 sekundes pirms spēles beigām Detroit Pistons izdevās izvirzīties vadībā 31:30.
Minnesota Timbervolves bija iespēja iegūt 2 punktus soda metienos, taču tos neiemeta, un izcīnot atlēkušo bumbu tika izdarīta piezīme un Detroit Pistons bija iespēja mest divus soda metienus. Krišjānis Āboltiņš pirmo soda metienu iemeta, otro apzināti raidīja garām.
Detroit Pistons kļuva par pirmā Jr.NBA līgas turnīra čempioniem.
Finālspēles vērtīgākais spēlētājs – Krišjānis Āboltiņš.

Jr.NBA līgas spēlēs Detroit Pistons komandā spēlēja Salaspils 1.vidusskolas skolēni:

Krišjānis Āboltiņš, Kristiāns Pastors, Kristiāns Armanovs, Evelīna Augustauska, Sanija Lāčauniece, Elīza Zelča, Aleksis Narkēvičs, Emīls Skujenieks, Ričards Pinkulis, Toms Dobriks, Gustavs Stirāns, Emīls Gelašs, Adrians Lūsis, Edvards Krasnais, Ervīns Karavackis, Reinis Krauja, Mārtiņš Sjomkāns, Ēvalds Bērziņš, Matīss Toms Ķiploks, Annija Stepiņa.