Skolas blogs

10.5.14

Eiropas diena


Darbīga un radoša iesākās 9.maija pēcpusdiena, kuru īpaši gaidīja 7. – 9.klašu skolēni. Tikšanās mērķis konkrēts – konkurss „Eiropa”, kas tika rīkots, lai skolēni paaugstinātu un parādītu savas zināšanas par Eiropu un Eiropas Savienību, vienotos kopīgā pasākumā, gūtu jaunus iespaidus un rastu iedvesmu pašizglītoties. 

Uz konkursu ieradās 17 skolēni, kuri vienas stundas laikā sacentās par „Eiropeiskākā skolēna titulu”. Drosmīgie skolēni uzdevumus veica grupās – „Trīs ar pus horse team”, „Banāniņi”, „Džindžeri” un „Daginatori”. 

Konkurss sastāvēja no 7 uzdevumiem – „Zini vai mini dziesmas”, „Jautā un atbildi dažādās valodās”, „Testē zināšanas par Eiropas Savienību”, „Risini krustvārdu mīklu par Eiropu”, „Raksti faktus par Eiropas Savienību”, „Atpazīsti galvaspilsētas Eiropā”, „Domā un dari radoši”.

Cīņa bija spraiga un rezultātā vietas tika sadalītas sekojoši: 1.vietā – „Trīs ar pus horse team” – Niks S., Edgars S., Daniels F. un Vladislavs P. (apvienotā 7.b un 8.a komanda), 2.vietā – „Daginatori” – Agate M., Daniela E., Vladislavs S., Ralfs Z. un Oskars S. (9.a klases komanda), 3.vietā – „Džindžeri” – Elvis I., Dāniels L. Krists S. un Edgars Z. (8.b klases komanda) un 4.vietā – „Banāniņi” – Daniels V., Amanda V., Alise Kitija R.un Sandra P. (7.a klases komanda).

Visi dalībnieki saņēma gan garšīgās, gan vērtīgās balvas, piemēram, Kabatas ceļvedi „Viļņa” no izdevniecības „Zvaigzne ABC”.

Pēc pasākuma saņēmu vēstuli e-klasē, kurā Niks S. no komandas „Trīs ar pus horse team” rakstīja, ka ir sajūsmināts par pasākumu un viss esot izdevies lieliski. Paldies par pozitīvajām atsauksmēm un atbalstu! Lai eiropeiska vasara!

Organizēja sociālo zinību skolotāja
Evija Jansone