Skolas blogs

26.1.17

Uzvara!

Tikko Salaspils 1.vidusskolas 2005./2006.g. komanda (Krišjānis Āboltiņš, Kristiāns Armanovs, Adrians Lūsis, Kristiāns Pastors, Bruno Berķis, Toms Dobriks, Gustavs Stirāns, Jānis Kuzmans, Emīls Skujenieks, Ričards Pinkulis) atgriezās no Kandavas Zemgales reģiona starpskolu sacensībām, kurās Salaspils cīnījās par labākās basketbola komandas godu Zemgales reģionā.
Septiņas labākās Zemgales reģiona komandas piedalījās šajās sacensībās – no Tukuma, Bauskas, Jaunpils, Misas, Iecavas, Kandavas un Salaspils. Komandas tika dalītas divās grupās un Salaspils komandai krita loze spēlēt ar Jaunpils un Bauskas komandām. Ņemot vērā to, ka Jaunpils komanda neieradās, Salaspils komandai atlika uzvarēt Bauskas komandu, lai iekļūtu finālā. Bauskas skolu Salaspilij izdevās uzvarēt ar pārliecinošu rezultātu (24:2).
Fināla spēlē Salaspils komanda stājās pretim 2.grupas uzvarētājam Tukuma vidusskolai, kuru Salaspils viegli uzvarēja ar rezultātu (26:4).
Komandām, kas uzvarēs starpskolu sacensībās, būs iespēja piedalīties valsts līmeņa sacensībās – skolēnu spartakiādē. Paldies komandas treneriem Valdim Razumovskim un Austrim Šaicanam par ieguldīto darbu!